Gryfiński Dom Kultury www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna374121335
2ROK 201215148512
3ROK 201314481486
4ROK 20119503590
5ROK 20149343245
6ROK 201183791241
7ROK 20157374141
8ROK 20127359994
9ROK 20176813115
10Oferty pracy5400705
11Zamówienia publiczne5279521
12Dane publiczne4667673
13Oświadczenia majątkowe45541232
14Zarządzenia Dyrektora4419584
15Organizacja działania4092597
16ROK 20133543649
17Jednostki organizacyjne3503607
18Informacje finansowe3013664
19Aktualności2720656
20Najczęściej odwiedzane strony2713991
21Wniosek o udostępnienie informacji publicznej2592594
22O Serwisie2506638
23Redakcja2423597
24Mapa serwisu2389555
25Kontakt2126404
26Dyrekcja i kierownictwo1992399
27Świetlica wiejska w Borzymiu1865480
28Statut1655395
29Schemat organizacyjny1653338
30Informacja o działalności1550382
31Regulamin organizacyjny1493379
32Świetlica wiejska w Daleszewie1476379
33ROK 2016146585
34Świetlica wiejska w Bartkowie1324358
35Ogłoszenia1252105
36Numer konta1213390
37Świetlica wiejska w Nowym Czarnowie1148364
38Obsługa techniczna1105422
39Świetlica wiejska w Czepinie1096438
40Świetlica wiejska w Wełtyniu1056384
41Świetlica wiejska w Krajniku1024415
42Świetlica wiejska w Krzypnicy1021440
43Świetlica wiejska w Sobieradzu1021363
44Świetlica wiejska w Starych Brynkach1010364
45Świetlica wiejska w Dołgie1007388
46Świetlica wiejska w Sobiemyślu984380
47Świetlica wiejska w Chwarstnicy959391
48Centrum Informacji Turystycznej934297
49Świetlica wiejska w Mielenku913366
50Kino Gryf895292
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR