Gryfiński Dom Kultury www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna304451142
2ROK 201215014451
3ROK 201314302399
4ROK 20119361529
5ROK 201180001161
6ROK 20147913186
7ROK 2015724895
8ROK 20126671909
9Oferty pracy4836610
10Oświadczenia majątkowe41671129
11Zamówienia publiczne4094437
12Dane publiczne4003559
13Zarządzenia Dyrektora3975510
14Organizacja działania3638524
15ROK 20133240578
16Jednostki organizacyjne3132533
17Informacje finansowe2623578
18Najczęściej odwiedzane strony2426917
19Wniosek o udostępnienie informacji publicznej2305526
20Aktualności2273567
21O Serwisie2240559
22Redakcja2148513
23Mapa serwisu2138486
24Dyrekcja i kierownictwo1779334
25Kontakt1725342
26Świetlica wiejska w Borzymiu1691421
27Schemat organizacyjny1492276
28Statut1492339
29ROK 2017135521
30Informacja o działalności1354322
31Regulamin organizacyjny1342321
32Świetlica wiejska w Daleszewie1338322
33ROK 2016132631
34Świetlica wiejska w Bartkowie1129301
35Świetlica wiejska w Nowym Czarnowie1026311
36Numer konta1001333
37Świetlica wiejska w Czepinie975369
38Obsługa techniczna939362
39Świetlica wiejska w Krajniku904360
40Świetlica wiejska w Dołgie896326
41Świetlica wiejska w Krzypnicy892373
42Świetlica wiejska w Sobieradzu884310
43Świetlica wiejska w Wełtyniu880329
44Świetlica wiejska w Sobiemyślu872322
45Świetlica wiejska w Starych Brynkach851310
46Świetlica wiejska w Chwarstnicy831328
47Świetlica wiejska w Mielenku801312
48Świetlica wiejska w Drzeninie785349
49Centrum Informacji Turystycznej707224
50Kino Gryf670234
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR