Gryfiński Dom Kultury www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna349991265
2ROK 201215094498
3ROK 201314389464
4ROK 20119453573
5ROK 20148777233
6ROK 201182301223
7ROK 20157331130
8ROK 20127168969
9Oferty pracy5181678
10Zamówienia publiczne4642500
11ROK 2017443283
12Oświadczenia majątkowe44011206
13Dane publiczne4384624
14Zarządzenia Dyrektora4234563
15Organizacja działania3894580
16ROK 20133414632
17Jednostki organizacyjne3367592
18Informacje finansowe2817633
19Najczęściej odwiedzane strony2590972
20Aktualności2544638
21Wniosek o udostępnienie informacji publicznej2489576
22O Serwisie2399614
23Redakcja2319579
24Mapa serwisu2298540
25Kontakt1957391
26Dyrekcja i kierownictwo1927383
27Świetlica wiejska w Borzymiu1783466
28Statut1598382
29Schemat organizacyjny1595322
30Informacja o działalności1469370
31Regulamin organizacyjny1446364
32Świetlica wiejska w Daleszewie1442366
33ROK 2016141776
34Świetlica wiejska w Bartkowie1239346
35Numer konta1139380
36Świetlica wiejska w Nowym Czarnowie1104353
37Świetlica wiejska w Czepinie1057419
38Obsługa techniczna1032407
39Świetlica wiejska w Wełtyniu985374
40Świetlica wiejska w Krajniku985402
41Świetlica wiejska w Krzypnicy978425
42Świetlica wiejska w Sobieradzu977352
43Świetlica wiejska w Dołgie974374
44Świetlica wiejska w Sobiemyślu948366
45Świetlica wiejska w Starych Brynkach940353
46Świetlica wiejska w Chwarstnicy927379
47Świetlica wiejska w Mielenku876355
48Świetlica wiejska w Drzeninie861393
49Centrum Informacji Turystycznej844280
50Kino Gryf806280
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR