Gryfiński Dom Kultury www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna340321247
2ROK 201215089490
3ROK 201314378451
4ROK 20119438566
5ROK 20148619228
6ROK 201181571211
7ROK 20157319122
8ROK 20127069959
9Oferty pracy5134670
10Zamówienia publiczne4552491
11Oświadczenia majątkowe43711200
12Dane publiczne4312613
13Zarządzenia Dyrektora4205558
14Organizacja działania3855575
15ROK 2017368976
16ROK 20133377626
17Jednostki organizacyjne3338586
18Informacje finansowe2779626
19Najczęściej odwiedzane strony2564966
20Aktualności2492629
21Wniosek o udostępnienie informacji publicznej2457571
22O Serwisie2376608
23Redakcja2296572
24Mapa serwisu2273534
25Kontakt1916384
26Dyrekcja i kierownictwo1899377
27Świetlica wiejska w Borzymiu1768461
28Statut1582378
29Schemat organizacyjny1578319
30Informacja o działalności1439362
31Świetlica wiejska w Daleszewie1433362
32Regulamin organizacyjny1430359
33ROK 2016140770
34Świetlica wiejska w Bartkowie1218340
35Numer konta1116376
36Świetlica wiejska w Nowym Czarnowie1097348
37Świetlica wiejska w Czepinie1050413
38Obsługa techniczna1021404
39Świetlica wiejska w Krajniku973398
40Świetlica wiejska w Sobieradzu966348
41Świetlica wiejska w Dołgie965370
42Świetlica wiejska w Krzypnicy965418
43Świetlica wiejska w Wełtyniu951369
44Świetlica wiejska w Sobiemyślu942361
45Świetlica wiejska w Starych Brynkach927349
46Świetlica wiejska w Chwarstnicy917373
47Świetlica wiejska w Mielenku868351
48Świetlica wiejska w Drzeninie850388
49Centrum Informacji Turystycznej804267
50Kino Gryf787273
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR