Gryfiński Dom Kultury www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna358261286
2ROK 201215108500
3ROK 201314418470
4ROK 20119471579
5ROK 20148959238
6ROK 201182831229
7ROK 20157348133
8ROK 20127232975
9Oferty pracy5258686
10ROK 2017520789
11Zamówienia publiczne4722506
12Dane publiczne4471635
13Oświadczenia majątkowe44551216
14Zarządzenia Dyrektora4284574
15Organizacja działania3955585
16ROK 20133455641
17Jednostki organizacyjne3410595
18Informacje finansowe2882648
19Najczęściej odwiedzane strony2623976
20Aktualności2612644
21Wniosek o udostępnienie informacji publicznej2521582
22O Serwisie2426618
23Redakcja2349583
24Mapa serwisu2325543
25Kontakt2008394
26Dyrekcja i kierownictwo1946390
27Świetlica wiejska w Borzymiu1818470
28Statut1617389
29Schemat organizacyjny1615330
30Informacja o działalności1491373
31Regulamin organizacyjny1461372
32Świetlica wiejska w Daleszewie1451368
33ROK 2016143278
34Świetlica wiejska w Bartkowie1263348
35Numer konta1160383
36Świetlica wiejska w Nowym Czarnowie1120355
37Świetlica wiejska w Czepinie1070423
38Obsługa techniczna1048410
39Świetlica wiejska w Wełtyniu1010376
40Świetlica wiejska w Krajniku1004406
41Świetlica wiejska w Krzypnicy999430
42Świetlica wiejska w Sobieradzu989355
43Świetlica wiejska w Dołgie986379
44Świetlica wiejska w Starych Brynkach962355
45Świetlica wiejska w Sobiemyślu960370
46Świetlica wiejska w Chwarstnicy937381
47Świetlica wiejska w Mielenku892357
48Centrum Informacji Turystycznej873285
49Świetlica wiejska w Drzeninie871400
50Kino Gryf847282
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR