Gryfiński Dom Kultury www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna365821311
2ROK 201215122504
3ROK 201314447478
4ROK 20119484584
5ROK 20149161241
6ROK 201183291233
7ROK 20157357137
8ROK 20127304987
9ROK 20176016100
10Oferty pracy5328694
11Zamówienia publiczne4809513
12Dane publiczne4558653
13Oświadczenia majątkowe45091224
14Zarządzenia Dyrektora4346579
15Organizacja działania4024592
16ROK 20133500646
17Jednostki organizacyjne3448599
18Informacje finansowe2950654
19Aktualności2668649
20Najczęściej odwiedzane strony2668985
21Wniosek o udostępnienie informacji publicznej2553588
22O Serwisie2464632
23Redakcja2387589
24Mapa serwisu2352548
25Kontakt2062398
26Dyrekcja i kierownictwo1964394
27Świetlica wiejska w Borzymiu1837475
28Statut1630391
29Schemat organizacyjny1628333
30Informacja o działalności1514376
31Regulamin organizacyjny1470374
32Świetlica wiejska w Daleszewie1458371
33ROK 2016144180
34Świetlica wiejska w Bartkowie1289352
35Numer konta1179387
36Świetlica wiejska w Nowym Czarnowie1130358
37Obsługa techniczna1083415
38Świetlica wiejska w Czepinie1079430
39Świetlica wiejska w Wełtyniu1029380
40Świetlica wiejska w Krajniku1011410
41Świetlica wiejska w Krzypnicy1008434
42Świetlica wiejska w Sobieradzu1000359
43Świetlica wiejska w Dołgie995382
44Świetlica wiejska w Starych Brynkach984359
45Świetlica wiejska w Sobiemyślu967373
46Świetlica wiejska w Chwarstnicy944384
47Centrum Informacji Turystycznej901290
48Świetlica wiejska w Mielenku900362
49Świetlica wiejska w Drzeninie879403
50Kino Gryf870286
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR