Gryfiński Dom Kultury www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna328701226
2ROK 201215065478
3ROK 201314358434
4ROK 20119414555
5ROK 20148419216
6ROK 201181051196
7ROK 20157298113
8ROK 20126964946
9Oferty pracy5056654
10Zamówienia publiczne4437480
11Oświadczenia majątkowe42961164
12Dane publiczne4228598
13Zarządzenia Dyrektora4157545
14Organizacja działania3805560
15ROK 20133337608
16Jednostki organizacyjne3284573
17Informacje finansowe2744612
18ROK 2017272958
19Najczęściej odwiedzane strony2531952
20Aktualności2425616
21Wniosek o udostępnienie informacji publicznej2423557
22O Serwisie2347595
23Redakcja2263555
24Mapa serwisu2247521
25Dyrekcja i kierownictwo1864365
26Kontakt1862372
27Świetlica wiejska w Borzymiu1750450
28Statut1560368
29Schemat organizacyjny1557308
30Informacja o działalności1417350
31Świetlica wiejska w Daleszewie1412350
32Regulamin organizacyjny1410351
33ROK 2016138559
34Świetlica wiejska w Bartkowie1200330
35Numer konta1089363
36Świetlica wiejska w Nowym Czarnowie1077338
37Świetlica wiejska w Czepinie1034399
38Obsługa techniczna1005393
39Świetlica wiejska w Krajniku955386
40Świetlica wiejska w Sobieradzu950337
41Świetlica wiejska w Krzypnicy948405
42Świetlica wiejska w Dołgie947357
43Świetlica wiejska w Wełtyniu936358
44Świetlica wiejska w Sobiemyślu925349
45Świetlica wiejska w Starych Brynkach908338
46Świetlica wiejska w Chwarstnicy898361
47Świetlica wiejska w Mielenku848339
48Świetlica wiejska w Drzeninie835377
49Centrum Informacji Turystycznej783254
50Kino Gryf755262
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR