Gryfiński Dom Kultury www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna318551175
2ROK 201215035458
3ROK 201314324408
4ROK 20119381535
5ROK 20148209194
6ROK 201180481176
7ROK 20157268108
8ROK 20126848924
9Oferty pracy4937624
10Zamówienia publiczne4246449
11Oświadczenia majątkowe42321136
12Dane publiczne4113566
13Zarządzenia Dyrektora4071518
14Organizacja działania3712529
15ROK 20133298585
16Jednostki organizacyjne3198539
17Informacje finansowe2678585
18Najczęściej odwiedzane strony2473927
19Wniosek o udostępnienie informacji publicznej2353534
20Aktualności2331582
21O Serwisie2287572
22Redakcja2193522
23Mapa serwisu2177492
24ROK 2017202031
25Dyrekcja i kierownictwo1809342
26Kontakt1790350
27Świetlica wiejska w Borzymiu1707429
28Schemat organizacyjny1514284
29Statut1512346
30Informacja o działalności1372328
31Regulamin organizacyjny1366329
32Świetlica wiejska w Daleszewie1365328
33ROK 2016135335
34Świetlica wiejska w Bartkowie1157309
35Numer konta1041341
36Świetlica wiejska w Nowym Czarnowie1040318
37Świetlica wiejska w Czepinie995377
38Obsługa techniczna963370
39Świetlica wiejska w Krajniku915366
40Świetlica wiejska w Sobieradzu914316
41Świetlica wiejska w Krzypnicy910380
42Świetlica wiejska w Dołgie909335
43Świetlica wiejska w Wełtyniu894337
44Świetlica wiejska w Sobiemyślu889329
45Świetlica wiejska w Starych Brynkach870315
46Świetlica wiejska w Chwarstnicy855337
47Świetlica wiejska w Mielenku814318
48Świetlica wiejska w Drzeninie798357
49Centrum Informacji Turystycznej734231
50Kino Gryf709239
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR